an image an image an image
Kontakt:

ul.Balcerskiego 14D,
80-299 Gdańsk
e-mail: biuro@mekintosz.pl
tel.: (58) 341 41 45
kom.: 535 70 60 70
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
10:00-18:00
Możliwość umówienia się na odbiór sprzętu, w dogodnych dla klienta godzinach.
Aktualne oferty pracy:

Stanowisko obsługi klienta

Dodano: 2012-07-20 20:07:48

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko obsługi klienta.

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres biuro@serwisapple.com pod tytułem: "PRACA".

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność posługiwania się systemem Windows oraz Mac OS (możliwość przyuczenia)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • PROFESJONALIZM I WYSOKA KULTURA OSOBISTA
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • dbałość o szczegóły

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • przyjmowanie zleceń
  • wydawanie sprzętu
  • odbieranie/nadawanie paczek

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności
  • elastyczność godzinową
  • luźną, bezstresową atmosferę w firmie
  • szkolenia z zakresu profilu firmy

Współpraca z Nami

Chcesz zostać naszym partnerem? Mamy wiele ciekawych ofert współpracy. Wystarczy, że napiszesz do nas, że jesteś zainteresowany współpracą. Wypenij formularz kontaktowy lub napisz e-mail. My skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci ofertę skonstruowaną specjalnie dla Ciebie. Nasza firma ze swojej strony oferuje partnerom:

  • niższe ceny w tym samym uzyskanie wyższych profitów
  • otwartość na każdą propozycje współpracy
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • pełne zadowolenie

Imię
Nazwisko
Miasto
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Nazwa firmy
Podaj kod z obrazka